Menu

Z Osmozą Care bakteriom mówimy NARA...

 


 

 
 
          Jakiś czas temu na spotkaniu blogerek w Giżycku otrzymałam zestaw antybakteryjnych kosmetyków od OsmozaCare.
W skład wchodziły aplikatory antybakteryjne na uszkodzenia skóry, aplikatory na niedoskonałości cery oraz pianka antybakteryjne eliminująca 99,9% bakterii!
         Otrzymanych kosmetyków zaczęliśmy używać na co dzień. Przy naszym sportowym, podróżniczym i aktywnym trybie życia jesteśmy dość mocno narażeni na bakterie. Staram się bardzo przestrzegać higieny typu mycie rąk, owoców. Jak wiadomo na podwórku, czy w samochodzie nie ma kranu z wodą i mydła. A co wtedy? Wtedy przychodzi nam z pomocą pianka , która mieści się w najmniejszej torebce ! Dzięki niej o eliminowanie baterii możemy dbać w każdym miejscu. Bardzo przydatna okazała się, gdy byliśmy z Kubą w szpitalu. Mój smyk przez chorobę ma bardzo obniżoną odporność na przyszłe kilka miesięcy. Pianka w szpitalu pomagała nam walczyć ze szpitalnymi zarazkami, jak i tymi z zewnątrz. Korzystaliśmy z niej w szpitalu cały czas. Jest ona przeznaczona dla każdego. Kubusiowi spodobała się, ponieważ w momencie nałożenia na rączki i pocierania "fajnie strzela". Efekt fenomenalny! Dzięki temu Kuba jeszcze chętniej z niej korzysta :) Patyczki oraz piankę mam zawsze przy sobie na wszelkie ALE.
         


    Świetnie sprawdziły się również patyczki na uszkodzenia skóry. Zdarza mi się być niezdarą :(
Zaliczyłam ostatnio poważną "glebę".  Z torebki wyciągnęłam patyczek na uszkodzenia skóry. Za pomocą zgięcia wypływa płyn odkażający, Rana zaczęła się pienić i odkażać. Jest to produkt 100% zadowalający. :)
Polecam wszystkim rodzicom i jeszcze nie rodzicom na wypróbowanie produktów, bo na prawdę warto :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz