Menu

Edukacyjne Zabawki Od 1 Roku. HITY 2019


Zabawki, zabaweczki ..... nasze dzieci mają ich tonę. Czasami nawet my rodzice nie wiemy, ile zabawek obecnie mają nasze dzieci, a ile kryje się jeszcze na strychu. Zdarza się, że kupujemy zabawki bez pamięci, przemyślenia, wydajemy sporo pieniędzy. Później okazuje się, że półki są przepełnione, a dziecko nie zdążyło się nimi pobawić, bo z nich wyrosło. Swego czasu kupowałam zabawki bez pamięci. Od pewnego momentu kupując zabawki, zwracam uwagę na ich jakość, funkcje, przeznaczenie i innowacyjność.

zabawki edukacyjne dla dziecka

Ostatnio miałyśmy okazję testować z Kasią dwie zabawki firmy Artyk. Mowa tu o Misiu  Edusiu i Edukacyjnym Pilocie. To były bardzo ciekawe i zaraz fajne testy, bo Kasia Misia pokochała, gdy był jeszcze w kartonie. W domu mamy podobną zabawkę do Misia Edusia, jednak to miś stał się hitem bez porównania dzięki swoim innowacyjnym i wyróżniającym funkcjom. Dlaczego? Jakim?

miś edukacyjny

prezent dla dziecka
                                                                   Miś Eduś

* Przede wszystkim dzieci kochają pluszaki. Eduś jest bardzo miły w dotyku. Może zatem być przytulanką do snu bez uruchamiania funkcji edukacyjnych.
* Jestem fanką zabawek edukacyjnych takich, które prócz zabawy pobudzą dziecięcą wyobraźnię, Eduś robi to fenomenalnie.
* Kolorowe naklejki na łapkach i nóżkach zachęcają dziecko do naciśnięcia. Jednak, aby funkcje działały, należy uruchomić misia przyciskiem na uszku.
* Po włączeniu misia przedstawia się on po polsku. Mówi bardzo wyraźnie i zrozumiale, dzięki temu dzieci nie mają problemów ze zrozumieniem go podczas śpiewu, czy mówienia. Dzieci również nie mają problemu z naciśnięciem poszczególnych guziczków.
* Radosne powitanie dziecka przez misia po każdorazowym włączeniu go np.:" Bardzo za Tobą tęskniłem" oraz miłe pożegnania.
* Bajki jakie opowiada Eduś są ciekawe, ale co najważniejsze niosą przesłanie np. jak dziecko powinno postępować w danej sytuacji.

miś eduś

Funkcje Misia Edusia:

- Wierszyki
- Bajki
- Piosenki
* Poprzez zabawę z Edusiem dzieci mogą poznać m.in:
- Numery alarmowe
- Zasady kultury i higieny
- Szacunku, tolerancji oraz optymizmu
- Reguły bezpiecznej zabawy
* Miś oferuje dziecku ponad 12 minut historyjek na tematy, o których pisałam wyżej. Opowiadane przez misia bajki bardzo zainteresowały małą Kasię, która w skupieniu go słuchała.

Zabawa z misiem to fantastycznie spędzony czas dla dziecka. Poprzez mowę w języku polskim staje się on w pewnym sensie przyjacielem dziecka, który opowiada mu bajki, śpiewa wspólnie piosenki i spędza czas :)

zabawki od roku
                                             
                                                     Edukacyjny Pilot do Tv


Czy tylko moje dziecko lubi naciskać guziczki na pilocie do telewizora i czy tylko ja wyjmuje z niego baterię, by nic maluch nie poprzestawiał? To chyba zmora niejednego rodzica.
Edukacyjny Pilot świetnie sprawdził się w naszym przypadku, bo wyglądem nie różni się od prawdziwego pilota. Poza tym jest dużo ciekawszy poprzez swoje funkcje.

Jest to zabawka muzyczna, dzięki której dziecko nauczy się m.in. nazw zwierzątek oraz dźwięków, jakie wydają, cyfr, stron (prawo, lewo itd.) . Oprócz tego pilot rozwija zdolności manualne.

Bardzo ciekawą cechą również edukacyjną jest dwujęzyczność. Tego wszystkiego nasze dziecko może uczyć się w języku polskim i angielskim, a jak wiemy nauka poprzez osłuchiwanie się, jest najlepsza.
_______________________
Meble Favi
Bluzka Zara
Spódnica Pepco

Jak Wam się podobają przedstawione zabawki?
                        pilot edukacyjny

zabawki edukacyjne dla dwulatka

edu miś

prezent na roczek

zabawka edukacyjna

29 komentarzy:

 1. Pilot mnie nie przekonuje ale misiu wyglada super! ❤️❤️❤️

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny wpis. Bardzo się przyda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki świetny miś <3 Dokładnie takiego szukałam dla mojego małego chrześniaka :) Super jest!

  OdpowiedzUsuń
 4. Miś Eduś zostanie przyjacielem mojej chrześnicy, to postanowione :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Miś Eduś jest naprawdę świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Widać, że zabawki sprawiają wiele radości :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne propozycje, szczególnie miś :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Misiu u nas nie wytrzymał gryzienia :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetne są takie zabawki. Nauka poprzez zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Miś jest przecudowny :) Mina, uśmiech dziecka mówi sam za siebie.

  OdpowiedzUsuń