Menu

18 i 19 Tydzień. Sport i energia

Hejj!!

Jesteśmy z Bobasem już w piątym miesiącu. Bobas nadal jest ogromną niewiadomą. Nie wiem, czy kupować będę kolejne piłki, czy może wymarzone sukienki i spineczki. :) Miałam szybkie usg, aby sprawdzić czy wszystko dobrze. Jak najbardziej mały Bombel czuje się świetnie :) Wieczorami daje o sobie bardzo znać. Skacze, pływa, nie wiem co tam robi, ale jest bardzo ruchliwy, także wiem, że spokojne dzieciątko to nie będzie. :) Rano zawsze wypina pupkę lub główkę, a mój brzuch przez to wygląda jak kanciastokrąg ;p

                   

Co do samopoczucia -  czuję się różnie. Kwitnąco pod kątem żadnych mdłości, bólów brzucha. Niestety jednak cierpię na dalsze bóle głowy. Często muszę leżeć, odpoczywać, chodź są też dni, że czuję się świetnie. Powoli zaczyna mi być ciężko z powodu rosnącego brzuszka. Coraz częściej miewam zadyszkę na spacerze, czy gdy stoję w kolejce do kasy.
Całą rodziną jeździmy na rowerze do naszego ślicznego Mikołajskiego portu. Nie robię tyle kilometrów co chłopcy, ale rowerowy spacerek jak najbardziej wskazany. Są to jednak jedynie 3 kilometry raz na tydzień, aby poprawiało się krążenie krwi. Czekamy już na lato, kiedy będziemy mogli godziny spędzać na kajaku.:)
Dwa lata temu miałam atak kolki nerkowej. Niestety wieczorami pobolewają mnie nerki, a wiem, że w ciąży ataki kolki nerkowej, jeżeli już się kiedyś miało są bardziej możliwe niż normalnie. Mam nadzieję, że rodzić będę tylko dziecko, a kamieni nie trzeba będzie. :)
W tym czasie również był dzień Kobiet. Wyjście z koleżankami na kolacja i zabawę nie jest zabronione. Tańce, śmiechy, doborowe towarzystwo i pyszne jedzenie jest ostatnim dzwonkiem, aby przed porodem gdzieś wyjść. Chłopcy nie narzekali, że mnie przez te 3 godziny nie było. Mieli męski wieczór czyli; Play station, chipsy, popcorn.:)
Obecnie czekam znów na wizytę położnej :)
Ps, czy spotkaliście się kiedyś z sytuacją, gdy według Was mieliście Zaniżone Odszkodowanie? Ja miałam taką sytuację, w ciągu miesiąca dwie osoby stuknęły w moje auto w te same miejsca. Odszkodowanie z dwóch ubezpieczalni różniło się kwotą ponad 500 zł....;/

Waga: 52 kg, czyli od początku około 1 kilogram na plusie
Obwód: 88cm, czyli od początku 6 cm więcej
     
 
    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz