Menu

Kętrzyńskie Mamuśkowe Spotkanie

                      

Agata
 mieszkanka Węgorzewa postanowiła zorganizować spotkanie dla kobiet. Jakich? Mamuśkowych! 30 Kwietnia spotkałyśmy się w City Club Były znane mi mamy, blogerki, jak i miałam okazje zawrzeć nowe znajomości. Ja tym razem byłam uczestniczką i prezenterką, ale wszystko po kolei.
Najpierw miałyśmy warsztaty z Panią Anią niezależną konsultantką firmy Mary Kay . Wszystkie wzięłyśmy udział w warsztatach "kremowych" na naszych dłoniach. Część dziewczyn wzięła udział jeszcze w warsztatach makijażu - mogły zrobić makijaż pod czujnym okiem Pani i przy tym wypróbować kosmetyków. W trakcie całego spotkania na stole gościły niesamowite i pyszne przekąski. Niestety z powodu ciągłego gadania, jak to kobiety wyszłam głodna :( :).

No i przyszedł czas na mnie. Z uczestniczki zamieniłam się w reprezentantkę firmy, w której pracuję Moje Bambino . Większość dziewczyn kojarzy firmę tylko ze słynnymi kredkami bambino. Oczywiście kredki są jednymi z 12 tysięcy produktów w ogromnym ceglastym katalogu. Oprócz właśnie kredek, fabr bambino zaprezentowałam dziewczynom inne pomoce i zabawki tejże firmy. Jednak największym zainteresowaniem cieszył się piasek do modelowania, o którym możecie przeczytać TUTAJ.

Cieszę się, że dziewczynom podobały się produktu, na które również złożyły zamówienie.

   


Na koniec pod wodzą organizatorki dziewczyny uszyły śliczne poduszki. Ja niestety z przyczyn osobistych nie mogłam być na tych ostatnich warsztatach.

Dziękuję Agacie, że mogłam uczestniczyć w spotkaniu i czekam na tak fajne kolejne.
Ze swojej strony dziękuję również sponsorom, którzy hojnie nas obdarowali :)


                                                                   A oto oni:
Ouhmania , Womax , PoCrop , Caffettiera , Miralex , Pachnąca Szafa , Ekoherbata , Sylveco , Barbaras , DearEco , Woda Mama i Ja , Ekoubranka , Skolej , Majonezy Kętrzyńskie , Herbovita , Cukry Polskie , Moje Bambino, Dmg Herbaty , Leśne Inspiracje
Zdjęcia fantastyczne By WWphoto
Wphoto 

 
 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz